• Home
  • Cloud
  • AB „Kauno grūdai“ perka dalį „Auga group“ verslo

AB „Kauno grūdai“ perka dalį „Auga group“ verslo

„Auga group“ pasirašė sutartį su AB „Kauno grūdai“ dėl sriubų ir konservuotų produktų gamybos padalinio kooperatinės bendrovės „Grybai LT“ pajų pardavimo.

„Su džiaugsmu noriu pranešti apie dar vieną „Kauno grūdai“ plėtros etapą – siekiame įsigyti dalį „Auga group“ maisto verslo ir šiandien pasirašėme kooperatinės bendrovės „Grybai LT“ pirkimo – pardavimo sutartį su šios įmonės pajininkais. „Grybai LT“ puikiai papildys „Kauno grūdų“ verslo schemą ir veiklą,  įmonės gaminama produkcija atvers naujas rinkas kitiems „Kauno grūdų“ gaminamiems  produktams“, – socialiniuose tinkluose paskelbė apie naujieną AB „Kauno grūdai“ generalinis direktorius Andrius Pranckevičius.

Bendrovė Grybai LT“ valdo modernią robotizuotą gamyklą, gaminančią vartojimui paruoštas ekologiškas sriubas, troškinius, daržoves pakeliuose.

„Nors „Grybai LT“ gaminami produktai buvo sėkmingi ir pastaruoju metu juos gaminančios „Grybai LT“ apyvarta augo apie 30 proc. kasmet, veikla yra pelninga, priėmėme sprendimą parduoti šį išvystytą verslą. Ateityje sieksime plėtros užsienio šalyse ne eksportuodami supakuotus produktus (kuriuos gamino KB „Grybai LT“), o pateikdami technologijas, bendradarbiaudami su vietos ūkininkais ir perdirbėjais, kad produktai be kainos gamtai pasiektų ir kitų šalių vartotojus. „AUGA“ sukurs ir išvystys naują kategoriją maiste ir taps tvaraus maisto sinonimu“, – bendrovės išplatintame pranešime žiniasklaidai komentavo sprendimą  „AUGA group“ generalinis direktorius Kęstutis Juščius.

Pats prekės ženklas „AUGA“ yra neperkamas. Perkama gamybinė bazė, gamybos receptai, kontraktai su pirkėjais.

„Grybai LT“ puikiai papildys „Kauno grūdų“ verslo schemą ir veiklą,  įmonės gaminama produkcija atvers naujas rinkas kitiems „Kauno grūdų“ gaminamiems  produktams. Per ateinančius 5–6 metus planuojame investuoti papildomus 4,4 mln. eurų ir išplėsti maksimalius gamybos pajėgumus iki 33 mln. pakelių arba 11 tūkst. tonų per metus“, – atskleidė ateities planus A. Pranckevičius.

Sandoris bus užbaigtas, jeigu tam bus gautas Konkurencijos tarybos leidimas vykdyti koncentraciją, „Grybai LT“ finansuojančio banko sutikimas ir įvykdytos kitos tokiems sandoriams įprastos išankstinės sąlygos.

 „Auga group“ nuotr.