Aptarti metų rezultatai

Baigiantis metams Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacija tradiciškai sukvietė savo narius į ataskaitinę konferenciją – aptarti, kas nuveikta, patvirtinti metų darbų ataskaitą, apžvelgti svarbiausius metų įvykius.

„Šie metai nestokojo iššūkių, tačiau vertindami jų rezultatus, tikrai turime kuo pasidžiaugti, ir finansiniai rezultatai taip pat yra neblogi“, –  pradėjo renginį LGPPA prezidentas Karolis Šimas, prisimindamas svarbiausius besibaigiančių metų įvykius.

Per 2023-iuosius Asociacijos direktorei Daliai Ruščiauskienei teko atstovauti narių interesams tiek valstybės institucijose, tiek formuojant nuomonę  pridėtinės vertės, konkurencingumo, eksporto, žaliojo kurso, žiedinės ekonomikos temose; tęsti maisto pramonės svarbos įteisinimo klausimus; padėti atstovauti biodegalų sektorių, parodant  I ir II kartos biodegalų svarbą bei naudą tiek žemės ūkiui, tiek pramonei tiek šalies ekonomikai ir nuveikti dar daug kitų darbų.

Bet metinis renginys – tai ne tik LGPPA veiklos aptarimas, bet ir galimybė pasidžiaugti Asociacijos narių pasiekimais. Simbolinė paukščio skulptūra įteikta Dariui Zubui, AB „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkui. Jį „Verslo žinios“ šiemet nominavo Metų CEO – vadovu, per metus sukūrusiu daugiausia vertės visuomenei, darbuotojams ir akcininkams.

Siekiant pagerbti įmonių darbuotojus, buvo įteikti Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigti apdovanojimai – „Profesijos riteris“ diplomai ir ženklai.