• Home
  • Cloud
  • Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos konferencija
Allgrain hero

Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos konferencija

Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos nariai 2021 m. lapkričio 25 d. susirinko į metinę konferenciją, kurioje buvo aptarti ne tik Asociacijos nuveikti darbai  bei planai ateičiai, bet ir išrinktas Asociacijos prezidiumas, prezidentas ir direktorius.

Dar keturiems metams Asociacijai vadovaus naujai perrinktas Asociacijos prezidentas Karolis Šimas. Asociacijos direktore perrinkta iki šiol šiose pareigose dirbusi Dalia Ruščiauskienė.

Į prezidiumą išrinkti buvę ir  kai kurie nauji nariai. Naująjį prezidiumą sudarys 8 įmonių deleguoti atstovai. Tai UAB „Agrokoncerno grūdai” direktorius  – Asociacijos prezidentas Karolis Šimas, AB „Linas Agro” generalinis direktorius – Asociacijos viceprezidentas  Darius Zubas, AB „Roquette Amilina” tiekimo ir logistikos direktorius   – Asociacijos viceprezidentas  Renatas Šaikus, ir prezidiumo nariai: UAB  “Agrorodeo” generalinis direktorius Robertas Lapinskas, AB  „Kretingos grūdai” generalinis direktorius Ovidijus Bartkus, AB „Kauno grūdai” žaliavų verslo vadovas Raimundas Surdokas, UAB „Malsena plius” generalinis direktorius  Marius Dužinas, UAB „Agrochema” generalinė direktorė Audronė Kuskytė.

 

Lietuvos grūdų perdirbėjų ir prekybininkų asociacijos  informacija