• Home
  • Cloud
  • LPK įvertino grūdų sektoriaus eksportuotojus

LPK įvertino grūdų sektoriaus eksportuotojus

Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų asociacijos narių įvertinimu. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) metinėje konferencijoje  apdovanoti ir grūdų sektoriaus eksportuotojai, įteikiant jiems nominaciją „Lietuvos metų eksportuotojas 2021“. Nominaciją didelių įmonių grupėje pelnė – AB „Kauno Grūdai“ ir UAB „KIKA Group“. Vidutinių įmonių grupėje apdovanojimą pelnė – UAB „Malsena plius“ ir UAB „Naujasis Nevėžis”.

Sveikiname mūsų asociacijos bei kitas nominaciją pelniusias įmones ir linkime joms kuo didžiausios sėkmės ir šiais metais.   2021 m. eksportuotojais pripažintos 13 įmonių trijose įmonių grupėse pagal jų dydį.

Pasak LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, 2021 m. buvo rekordiniai gamybos apkrovos ir apimčių atžvilgiu. Išsaugotas ir didžiausias perviršis importo ir eksporto santykyje. 2021 m. metais beveik penktadaliu išaugo pramonės produkcija –  palyginamosiomis kainomis buvo 19,4 proc. didesnis nei 2020 m. Lietuviškos kilmės prekių eksporto augimas siekė 25,9 proc. per metus, reeksportas augo 12,7 proc.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus: https://www.lpk.lt/paskelbti-metu-eksportuotojai-2/

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) metinė konferencijoje taip pat aptarta Lietuvos ekonomikos būklė, geopolitinė situacija ir jos įtaka verslui bei perspektyvos ateičiai. Plačiau apie konferenciją skaitykite čia: https://www.lpk.lt/pramonininkai-apzvelge-metus-toliau-viskas-priklausys-nuo-geopolitines-situacijos-valdzios-sprendimu-ir-verslo-aktyvumo/

LPK nuotr.