• Home
  • Cloud
  • Trys LGPPA nariai įvertinti nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas“

Trys LGPPA nariai įvertinti nominacija „Lietuvos metų eksportuotojas“

Sveikiname kolegas!

Gegužės 4 d. jau 22-ą kartą paskelbti Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) rengiamo kasmetinio konkurso „Lietuvos metų eksportuotojas“ nominantai. Tarp apdovanotųjų – ir trys mūsų asociacijos nariai. Nominaciją „Lietuvos metų eksportuotojas 2022“ didelių įmonių grupėje pelnė: AB „Kauno grūdai“, o vidutinių įmonių grupėje apdovanoti UAB „Naujasis Nevėžis“ ir UAB Akvatera LT.

2022 metų eksportuotojais pripažintos 11 įmonių. Jas sveikinusi Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pasidžiaugė, kad šalies ekonomika ir verslas įveikė jau ne vieną iššūkį, kad kiekviena krizė yra proga Lietuvai darkart įrodyti, jog esame valstybė su stuburu ir su verslu, kuris auga.

 „Lietuvos metų eksportuotojai“ vertinami pagal eksporto apimtis, investicijas, darbo našumą, kokybės, vadybos ir aplinkosaugos tarptautinių standartų diegimą ir naujų technologijų pritaikymą. Nominaciją gauti gali pretenduoti visos Lietuvos įmonės, gaminančios lietuviškos kilmės produkciją bei ją eksportuojančios ar teikiančios eksporto paslaugas. Nominacijos tikslas – Lietuvos ir pasaulio verslo bendruomenei pristatyti Lietuvos įmonių pasiekimus eksporto srityje 2022 metais, paskatinti Lietuvos gamintojus bei paslaugų tiekėjus didinti eksportą, tuo pačiu diegiant pažangiausias technologijas, kokybės ir vadybos sistemas.

Plačiau prašome skaityti: https://www.lpk.lt/paskelbti-lietuvos-metu-eksportuotojai-2022/

 

Parengta pagal LPK pranešimą žiniasklaidai

Justino Auškelio /LPK nuotr.