• Home
  • Cloud
  • Žaliasis kursas dabar, o pokyčiai palauks?

Žaliasis kursas dabar, o pokyčiai palauks?

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas, tęsdamas pokalbius su žemdirbių ir perdirbėjų asociacijomis, toliau gilinasi į žemės ūkio problematiką ir nuolat pabrėžia sektoriaus neskirstąs į augintojus ir gamintojus bei vis primena nuo šių metų Lietuvos, kaip ir visos Europos Sąjungos (ES), pasirinktą žaliąjį kursą.

Kalbėjosi su grūdininkais

Ministras po valandą nuotolinių pokalbių skyrė grūdų augintojams, perdirbėjams ir prekiautojams. K. Navickas pokalbyje su Lietuvos grūdų augintojų asociacijos (LGAA) atstovais akcentavo Europos žaliojo kurso įgyvendinimą, o rezultatus, anot jo, planuojama pasiekti išnaudojant klimato kaitai stabilizuoti dar nepanaudotus pajėgumus ir skatinant žemės ūkio verslo analizės sistemos sukūrimą. Pokalbyje su grūdų perdirbėjais ir prekybininkais ministras išklausė šios asociacijos (LGPPA) vadovo Karolio Šimo parengtą pranešimą apie žemės ūkyje sukuriamą pridėtinę vertę, šilumos efektą skatinančių dujų išskyrimą ir sektoriaus struktūrą.
K. Navickas šiame pokalbyje taip pat pažymėjo, kaip svarbu su augintojais bendradarbiauti žemės ūkio produkcijos supirkėjams, ir išskyrė grūdų eksporto reikšmę šalies ūkiui.

Skaitykite daugiau:

https://ukininkopatarejas.lt/zaliasis-kursas-dabar-o-pokyciai-palauks/