• Home
  • Cloud
  • Baigiantis 2018 metams LR Vyriausybėje buvo apdovanotos Lietuvos įmonės už geriausius metų gaminius laimėjusios konkursą „Lietuvos metų gaminys 2018“

Baigiantis 2018 metams LR Vyriausybėje buvo apdovanotos Lietuvos įmonės už geriausius metų gaminius laimėjusios konkursą „Lietuvos metų gaminys 2018“

Baigiantis 2018 metams  LR Vyriausybėje buvo apdovanotos Lietuvos įmonės už geriausius metų gaminius laimėjusios konkursą „Lietuvos metų gaminys 2018“.
Grūdų pramonės sektoriuje   Konkurso „Metų gaminys 2018“  aukso medalį laimėjo kombinuotasis pašaras veršeliams „KOMBI PLUS HERBAL THERAPY“. Gamintojas UAB „Joniškio grūdai“. „KOMBI PLUS HERBAL THERAPY“ – tai kombinuotasis pašaras, skirtas veršeliams nuo pirmųjų gyvenimo dienų iki 3 mėnesių amžiaus.
Kitą šio konkurso  aukso medalį laimėjo kombinuotasis pašaras „NATURE PROTECTION SUPERIOR CARE WHITE CAT“, kurio  gamintojas UAB „Akvatera“. Tai aukščiausios klasės unikalios sudėties sausas kačių pašaras, kuris gali padėti sumažinti rudų ašarų dėmių atsiradimą po akimis, ant kailio tikimybę (1 m. ir vyresnėms). Šie pašarai yra paklausūs netik vietinėje rinkoje, bet rado savo pirkėją ir užsienio rinkose.